صبح تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره

صبح: تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عمده علت پیروزی ما مظاهری بود / قلعه‌نویی

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خدا را شکر در یک روز خوب چه در زمین و چه در خارج زمین، بازی خوبی را دیدیم و در نه

عمده علت پیروزی ما مظاهری بود / قلعه‌نویی

قلعه نویی: عمده علت پیروزی ما مظاهری بود

عبارات مهم : پیروزی

سرمربی ذوب آهن نقش دروازه بان تیمش را در پیروزی برابر استقلال پر رنگ عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خدا را شکر در یک روز خوب چه در زمین و چه در خارج زمین، بازی خوبی را دیدیم و در نهایت برنده این دیدار هواداران دو تیم بودند. حالا یک سری رفتارها شد که بگذریم. به مظاهری تبریک می گویم. عمده نقش در این برد به خاطر مظاهری به خصوص در اوایل نیمه اول بود. اگر یکی از آنها گل می شد، بازی را برگرداندن خیلی سخت بود. نیمه اول اصلا خوب نبودیم و اگر می توانستم باید هشت تعویض انجام می دادم.

عمده علت پیروزی ما مظاهری بود / قلعه‌نویی

وی افزود: با آمدن حدادی فر، نیمه دوم مال ما بود. رحمتی یکی از روزهای خوبش بود. شاخص های این بازی دو دروازه بان بودند ه خصوص مظاهری که ما را به بازی برگرداند. ما نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم که می شد اختلافمان را زیاد کنیم ولی خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم. نشانه اول گل نخوردن بود و نشانه دوم امتیاز بود. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و امیدوارم هر لحظه ذوب آهن تماشاگرانش به این اندازه بیایند. از این تماشاگران تقدیر می کنم.

سرمربی ذوب آهن اضافه کرد: هر لحظه به بازیکنانم گفته ام آمارها لطف خدا و اهل بیت است ولی آن تاریخ هست. من هرروز و در هر مسابقه انگیزه بیشتری دارم. این بازی به خاطر من احساسی بود، کمی حساس بود. من به بازیکنانم گفته ام بعد از هر بازی تنها ۲۴ ساعت حق ناراحتی و خوشحالی دارند. بعضی بازیکنانم در حد و اندازه خود نبودند. باز خدا را شکر که در این شرایط توانستیم پیروز شویم و گل نخوریم. یک سری تغییرات تیم استقلال به نفع ما شد. استقلالی ها با اوج بردن میانگین قدیشان، روند همیشگیشان را از دست دادند. خود حدادی فر هم اوایل بد بود ولی آرام آرام بهتر شد. او بازیکن بزرگی هست. ما خیلی از بازی ها را ولی بدون او برده ایم. یک بحث هم به مربی گری در وقت بازی ارتباط دارد. با آمدن قاسم هم اوایلش خوب کار نکردیم. او یک شوت خوب زد که رحمتی به خوبی دفع کرد. در همان نیمه دوم هم بعضی بازیکنان ما خیلی ضعیف بودند. اسمشان را نمی آورم چون یک بازی دیگر هم داریم. از بعضی که انتظار داشتیم عصای دستمان باشند، داشتند بلای جانمان می شدند.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خدا را شکر در یک روز خوب چه در زمین و چه در خارج زمین، بازی خوبی را دیدیم و در نه

او ادامه داد: خیلی از سوت های بازی می شد وسط زمین باشد و به نفع ما که اینگونه نشد. داوران ژاپنی و کره ای معمولا بزرگ هستند و کاری به جو و نتیجه ندارند. اگر معترض باشیم، ما باید معترض باشیم. بازی اتفاق خاصی نداشت. پنالتی ما هم درست بود.

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz