صبح تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره

صبح: تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با سپاهان مذاکره نکرده‌ام ، تکذیب قلعه‌نویی

امیرقلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید که بعضی‌ها در کلوب ذوب آهن نمی‌خواهند او به کارش ادامه دهد.

با سپاهان مذاکره نکرده‌ام ، تکذیب قلعه‌نویی

تکذیب قلعه نویی/ با سپاهان مذاکره نکرده ام

عبارات مهم : سرمربی

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید که بعضی ها در کلوب ذوب آهن نمی خواهند او به کارش ادامه دهد.

ورزش سه نوشت:امیرقلعه نویی در آخر لیگ شانزدهم از تیم تراکتورسازی به ذوب آهن پیوست و علیرغم اینکه در نیم فصل اول نتیجه های خوبی کسب نکرد، در نیمه دوم فصل به خوبی توانست به ساختار تیم خود انسجام بخشد و حالا مدعی جدی کسب عنوان نائب قهرمانی لیگ است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز می تواند با کسب یک تساوی در منزل لوکوتیو در ازبکستان، صعودش به مرحله حذفی این مسابقه ها را قطعی کند؛ با این حال سرمربی باتجربه ذوبی ها، روز گذشته صحبت های پرابهامی در مورد ادامه همکاری خود با کلوب ذوب آهن بر زبان آورد.

قلعه نویی روز گذشته و بعد از کسب پیروزی 3 بر صفر برابر سپیدرود، در مورد اینکه فصل آینده در این تیم می ماند یا نه گفت: « از آقای آذری وهیات مدیره و بقیه دوستان تقدیر می کنم. فندانسیون خوبی در ذوب آهن درست کردیم. آمده ام که اثر گذار باشم نه اینکه توپ زدن یاد بدهم و فکر می کنم بعد از دو سال اثرگذار بودم. باید ببینم من را می خواهند یا نه تا بعد بگویم می مانم البته بعید می دانم من را بخواهند. من با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام و هیچ تیمی هم با من مذاکره نکرده است.

با سپاهان مذاکره نکرده‌ام ، تکذیب قلعه‌نویی

وی در مورد صحبت ها و شایعاتی که در مورد بازگشت او به کلوب سپاهان وجود دارد، تاکید کرد: « وجدانا مذاکره ای با سپاهان نداشتم هرچند از نظر حرفه ای اشکالی ندارد. هر لحظه روزهای خوبی در اصفهان داشتم و امسال هم جز سال های خوب در اصفهان بود. اصفهان هر لحظه جهت من خوب و خوش یمن بوده هر لحظه دو سال خوب در اصفهان داشتم ولی این مرتبه یک ایراد داشت آن وقت زاینده رود آب داشت و اکنون خشک شده است است.»

نمایش های منصور ابراهیم زاده با سپاهان، بار دیگر بحث عوض کردن سرمربی در این تیم را داغ کرده و همین عنوان موجب شد تا خبرنگاران اصفهانی روز گذشته در این خصوص نیز از قلعه نویی پرسش کنند.

امیرقلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می‌گوید که بعضی‌ها در کلوب ذوب آهن نمی‌خواهند او به کارش ادامه دهد.

واژه های کلیدی: سرمربی | سپاهان | مذاکره | اصفهان | روز گذشته | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz