صبح تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره

صبح: تابستان تابستانی پیراهن محصول شماره زندگی تصویر سبک زندگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخرین اوضاع جسمانی مهدی فخیم‌زاده

مهدی فخیم زاده که اوایل تیرماه در وقت فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم خود در شمال کشور دچار سانحه تصادف شد با توجه به روند اصلاح حالش، از نیمه مرداد ماه، ادامه روند ف

آخرین اوضاع جسمانی مهدی فخیم‌زاده

آخرین اوضاع جسمانی مهدی فخیم زاده

عبارات مهم : آخرین

مهدی فخیم زاده که اوایل تیرماه در وقت فیلمبرداری تازه ترین فیلم خود در شمال کشور دچار سانحه تصادف شد با توجه به روند اصلاح حالش، از نیمه مرداد ماه، ادامه روند فیلمبرداری تازه ترین اثر خود را دنبال خواهد کرد.

خسرو امیرصادقی از دوستان و همکاران مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان که با تکمیل روند درمانی خود ۱۳ تیرماه از بیمارستان مرخص شد، راجع به آخرین اوضاع این هنرمند به ایسنا گفت: خداراشکر حال عمومی و جسمانی او بسیار خوب است و سرحال هستند و به مرور به حالت ایده آل خود نزدیک می شوند.

آخرین اوضاع جسمانی مهدی فخیم‌زاده

او با بیان اینکه “مهدی فخیم زاده ورزش های خود را هم شروع کرده است” راجع به ادامه روند فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» اظهار کرد: او دیگر مسئله جدی ندارند و اگر همه چیز به خوبی پیش برود و حالشان خوب باشد احتمالا از ۱۰ مردادماه سر صحنه فیلمبرداری خواهند رفت و این چند سکانسی که از فیلم باقی مانده است را نیز در همان لوکیشن قبلی که در بزرگراه چالوس قرار داشت، فیلمبرداری خواهند کرد.

امیرصادقی در آخر گفت: در زمانی که مهدی فخیم زاده در بیمارستان خوابیدن بودند اصلا اجازه ملاقات نداشت و اجازه هم نمی داد که از او فیلم یا تصویری گرفته شود، حتی مسئولین هم که آمدند خواهش کردیم هیچ کس از او تصویری نگیرد.

مهدی فخیم زاده که اوایل تیرماه در وقت فیلمبرداری تازه‌ترین فیلم خود در شمال کشور دچار سانحه تصادف شد با توجه به روند اصلاح حالش، از نیمه مرداد ماه، ادامه روند ف

مهدی فخیم زاده که در شمال کشور مشغول فیلمبرداری آخرین سکانس های فیلم سینمایی جدیدش با نام «مشت آخر» بود، هنگامی که سوار موتورسیکلت بود دچار یک تصادف شدید با موتورسیکلت دیگری شد که با وجود نداشتن شکستگی، به علت ضربه واردشده به سر در بیمارستان طالقانی چالوس خوابیدن و سپس به پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. سطح هوشیاری وی در ابتدا خوب بود ولی از ظهر هفتم تیرماه، میزان هوشیاری پایین آمد که دکتر معالج وی ابراز امیدواری کرد با درمانی که انجام می شود در روزهای آتی روند بهبودی حاصل شود و در نهایت ۱۳ تیرماه از همان بخش ترخیص شد.

فخیم زاده در طول سال ها فعالیت هنری ساخت فیلم هایی همچون «همسر»، «همسفر»، «مسافران مهتاب»، «تاواریش» و «خواستگاری» را در کارنامه کاری خود دارد و در فیلم ها و سریال هایی مانند «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»، «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «مختارنامه» و «دندون طلا» بازی کرده است.

واژه های کلیدی: آخرین | خوابیدن | بیمارستان | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz